O Nas

Wygląd naszej skóry jest odzwierciedleniem naszego samopoczucia oraz świadczy o naszym zdrowiu. Jeżeli widzimy, że dzieje się z nią coś złego, zastanawiamy się co jest tego przyczyną – stres, zła dieta a może stosowane kosmetyki? Coraz częściej zastanawiamy się, co kryje się w pięknych opakowaniach “drogeryjnych” kosmetyków, czy to nam pomaga a czy może wręcz odwrotnie – szkodzi?

Jesteśmy coraz bardziej świadomi swoich wyborów i nie skupiamy się wyłącznie na opakowaniach produktów czy ich cenie. Szukamy produktów, które są wartościowe dla skóry naszej oraz naszej rodziny. Kosmetyki naturalne różnią się od tych “drogeryjnych” głównie ilością zawartych w nich surowców naturalnych. Nie zawierają substancji szkodliwych, takich jak parabeny, SLS-y, glikole, PEG-i oraz oleje mineralne. Głównymi składnikami kosmetyków naturalnych są naturalne oleje, ekstrakty ziołowe oraz tylko naturalne olejki eteryczne czy naturalne wyciągi z roślin i owoców. Kosmetyki naturalne nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego ani nie są na nich testowane.

Decydując się na zakup kosmetyków naturalnych świadomie wybieramy produkty, które są zdrowe dla nas oraz środowiska. Chociaż kosmetyki naturalne nie zawsze są kosmetykami hypoalergicznymi, to i tak ich stosowanie wiąże się z mniejszym ryzykiem alergii i podrażnień. Stosując kosmetyki naturalne ograniczamy ilość stosowanej na co dzień chemii, której uniknięcie w dzisiejszych czasach jest dość trudne.

Nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta i stale będzie się on powiększał. Znajdziecie u nas naturalne kosmetyki do ciała, jak i kosmetyki dla domu. Produkty do włosów: szampony, odżywki, maski a także coś dla kobiet w ciąży oraz małych dzieci i niemowląt, a także kosmetyki do makijażu. Nie zapomnieliśmy o mężczyznach – również “brodacze” znajdą coś dla siebie. Szykujemy dla Państwa konsultacje z dermo-konsultantkami, wizażystkami z którymi będziemy rozmawiać o naturalnych komsetykach oraz ograniczeniu zużycia środków chemicznych w codziennym życiu. Dlatego zachęcamy wszystkich do odwiedzin naszego sklepu i polubienia nas na Facebooku oraz Instagramie. O wszystkich nowościach i wydarzeniach będziemy tam informować.